NASZ ZESPÓŁ

NAVI [Natural Visualisation] to pracownia założona w 2016r specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości wizualizacji architektury oraz wnętrz. Nasz zespół to architekci, architekci krajobrazu i informatycy, dla których grafika 3D to życiowa pasja. Stale poszerzamy swoje kompetencje i dbamy o to, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie.

 

W swoich pracach szczególny nacisk kładziemy na story telling oraz detal. W sposób drobiazgowy przedstawiamy kontekst oraz jakość architektury zwracając przy tym szczególną uwagę na klimat i otoczenie. Nasze wizualizacje niosą przekaz, opowiadają historie i tym samym wzbudzają emocje w odbiorcy.

ZAUFALI NAM

W swojej kilkuletniej działalności współpracowaliśmy z wieloma firmami z całej Polski oraz z zagranicy. Wielu z naszych klientów to znani i poważani w środowisku architekci i inwestorzy, z czego jesteśmy bardzo dumni. Każdy z nich jest inny, każdy ma inne spojrzenie na projektowanie oraz inne oczekiwania, dzięki czemu stajemy się coraz bogatsi w wiedzę i nowe doświadczenia.

klienci
klienci

REKOMENDACJE

W naszej pracy szczególnie ważnym aspektem jest dobra komunikacja i transparentność. W pierwszej kolejności staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów, a następnie wychodzimy z inicjatywą i proponujemy najbardziej adekwatne rozwiązanie. Nasza praca jest przejrzysta na każdym etapie, a klient ma pełny wgląd w twórczy proces.

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z lubelską pracownią NAVI Natural Visualisation w zakresie tworzenia fotorealistycznych wizualizacji. Firma wzorowo wywiązała się ze wszystkich zleconych jej zadań, dbając o wysoki poziom graficznego przedstawienia naszych produktów z naciskiem na detal, klimat i nieszablonowość. Polecamy usługi tej firmy wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie fotograficzną precyzję, rzetelność i solidne partnerstwo w biznesie.

Michał Rejs | REJS.EU
social social social
Copyright © 2024 NAVI STUDIO. All right reserved