o nas

NASZ ZESPÓŁ

NAVI [Natural Visualisation] to pracownia założona w 2016r specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości wizualizacji architektury oraz wnętrz. Nasz zespół to architekci, architekci krajobrazu i informatycy, dla których grafika 3D to życiowa pasja. Stale poszerzamy swoje kompetencje i dbamy o to, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie.

 

W swoich pracach szczególny nacisk kładziemy na story telling oraz detal. W sposób drobiazgowy przedstawiamy kontekst oraz jakość architektury zwracając przy tym szczególną uwagę na klimat i otoczenie. Nasze wizualizacje niosą przekaz, opowiadają historie i tym samym wzbudzają emocje w odbiorcy.

FOUNDER, ART DIRECTOR

 

Z wykształcenia architekt krajobrazu. Właściciel NAVI STUDIO. Odpowiada za cały proces powstawania wizualizacji oraz kontakt z klientem. Lubi dobrą muzykę i jazdę na rowerze.

Marcin Ogorzałek Art director

3D ARTIST, GENERALIST

 

Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania grafik 3D. Odpowiada za wiele technicznych aspektów w firmie, a także zajmuje się kompleksowym tworzeniem wizualizacji. Jego konik to animacja i postprodukcja filmowa. W wolnym czasie amator sportu i górskich wędrówek.

 

 

 

 

Vladyslav Havryliuk 3d artist

PARTNER, ARCHITEKT KRAJOBRAZU

 

Architekt krajobrazu, właściciel firmy PLANEA, nasz partner biznesowy. Michał jest odpowiedzialny za projekty architektury krajobrazu osiedli mieszkaniowych dla naszych klientów. Aktywny we wszystkich etapach, od projektowania po realizację. W wolnym czasie lubi podróże.

Michał Józefczak partner, architekt krajobrazu

3D ARTIST, GENERALIST

 

Z wykształcenia architekt. Podobnie jak reszta załogi zarażony bakcylem kreowania wirtualnej rzeczywistości. Odpowiedzialny za tworzenie wizualizacji. Jego pasją jest sport.

 

Hubert Drzewicki 3d artist

NASI KLIENCI

W swojej kilkuletniej działalności współpracowaliśmy z wieloma firmami z całej Polski oraz z zagranicy. Wielu z naszych klientów to znani i poważani w środowisku architekci i inwestorzy, z czego jesteśmy bardzo dumni. Każdy z nich jest inny, każdy ma inne spojrzenie na projektowanie oraz inne oczekiwania, dzięki czemu stajemy się coraz bogatsi w wiedzę i nowe doświadczenia.

klienci
klienci

REKOMENDACJE

W naszej pracy szczególnie ważnym aspektem jest dobra komunikacja i transparentność. W pierwszej kolejności staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów, a następnie wychodzimy z inicjatywą i proponujemy najbardziej adekwatne rozwiązanie. Nasza praca jest przejrzysta na każdym etapie, a klient ma pełny wgląd w twórczy proces.

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z lubelską pracownią NAVI Natural Visualisation w zakresie tworzenia fotorealistycznych wizualizacji. Firma wzorowo wywiązała się ze wszystkich zleconych jej zadań, dbając o wysoki poziom graficznego przedstawienia naszych produktów z naciskiem na detal, klimat i nieszablonowość. Polecamy usługi tej firmy wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie fotograficzną precyzję, rzetelność i solidne partnerstwo w biznesie.

Michał Rejs | REJS.EU
social social social
Copyright © 2021 NAVI STUDIO. All right reserved